Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Malta Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: foreignaffairs.gov.mt’dir. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For Malta
Consultation For Malta
Consultation For Malta
Previous
Next

Malta Ticari Vizesi

Malta Ricari Vizesi Hakkında

Malta ticari vizesi, Herhangi bir ticari amaç için Malta sınırları içine giriş yaparak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda oldukları bir vize türüdür.

Schengen vizesi şartlarına uygun olarak hazırlanması gereken vize başvuru dosyanızda gerekli olan evrakların listesi için Malta Konsolosluğu resmi sitesini ziyaret edebilir ve gereken evrakları bulabilirsiniz.

Malta ticari vize başvurusunda onay ve yetki Malta Konsolosluğu, Malta Büyükelçiliği ve yetkilendirilmiş vize danışmanlık ofisleridir. Başvuru sırasında resmi olarak sunmanız gereken evraklar şu şekildedir.

l Malta ticari vizesi için Malta Konsolosluğu sitesinden indireceğiniz Malta ticari vizesi başvuru dilekçesi,

l Malta seyahatinizin dönüş tarihinden sonra en az 6 ay geçerlilik süreci olan pasaport,

l 35 x 45 cm ölçülerinden en geç 6 ay içinde çekilmiş olan biometrik fotoğraf,

l Malta’da iş yapacağınız, ticari faaliyette bulunacağınız, ticari amaçlı olarak katılacağınız fuar, konferans, sempozyum gibi etkinlikleri düzenleyen organizasyon veya kuruluşların antetli kağıtlarına yazılı olan ve adınıza düzenlenmiş davetiye,

Malta Ticari Vizesi
Malta Ticari Vizesi

l Size ticari davetiye gönderen kişiye ait Malta kimliği, Malta pasaportu,

l Şirketinize ve karşı şirkete ait resmi kayıtlar,

l Ticari sicil gazeteniz,

l Şirket imza sirküleri,

l Çalışansanız şirkette çalıştığınızı gösterir antetli belge,

l SGK hizmet dökümü,

l Şirket sahibiyseniz son üç aya ait banka hesap cüzdanınız,

l Araç, tapu kayıt belgeleri,

Bu belgeler ile birlikte Malta konsolosluğu veya yetkili vize merkezine giderek Malta ticari vize başvurusunda bulunabilirsiniz

Malta Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: foreignaffairs.gov.mt olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.