Malta Çalışma İzni

Malta çalışma izni koşulları

Malta Çalışma İzni

Malta çalışma izni alabilmek için öncelikle oturma izninin alınması şarttır. Özellikle Malta bölgesi finansal anlamda çalışma desteğine ihtiyaç duyuluyor.

Bundan dolayı genellikle yapılan çalışma izinleri eğer finans alanında ise kolay bir şekilde başvuru kabulü gerçekleşmektedir.

Ancak bu durum tabii ki de normal meslek grupları içinde dahil. Yani her isteyen kişi istediği ticari faaliyet ile çalışma izni talebinde bulunabilmektedir.

Normal sisteminin yanı sıra öğrenciler için de çalışma izni verilmektedir. Yani Malta eğitim alırken bir yandan da fazla çalışma imkânımız mevcut böylece çeşitli kazançlar elde edilebileceksiniz.

Malta Çalışma İzni

Malta Çalışma İzni

Malta vizesi ya da Malta’da oturma izni bulunan öğrencilere haftada 20 saati geçmemek şartıyla çalışma izni bulunuyor.

Ancak Malta eğitimi çalışma izninden yararlanacak kişilerin en az 90 günlük bir eğitim süreci içerisinde olduğu kanıtlanması gerekli.

Eğer Malta’da çalışma izni aldıysanız jobplus tarafından onaylanan birçok işte çalışmaya imkânınız bulunuyor.

Jobplus nedir? diye soranlar içinse şunu söyleyebiliriz ki ülkemizde yer alan İŞKUR merkezinin Malta’daki karşılığı olmakta

Eğer çalışma izni aldıysanız fakat eğitiminize belli bir süre devamsızlık yaparsınız otomatik olarak Malta vizeniz iptal edilmektedir.

Bundan dolayı eğitim durumu ile çalışma durumunu iyi bir şekilde idare etmeniz gereklidir.

Malta Çalışma İzni S.S.S

Malta Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Malta Çalışma İzni uzun süreli bir vizedir, vize başvuru sahibi gerekli belgeleri tamamlayarak Malta konsolosluklarından randevu almalı ve başvurusunu şahsen yapmalıdır.

Malta Öğrenci Çalışma İzni Bulunur mu?

Malta özellikle İngilizce dil eğitiminin verildiği bir ada ülkesidir. Malta'da eğitim alan öğrenciler için çalışma izni mevcuttur.

Malta Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılır?

Malta'da çalışmak isteyen kişiler gerekli belgeleri tamamladıktan sonra Malta konsolosluklarından şahsen randevu almalıdır.

Malta vize randevu hakkında bilgi alınız.