Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Malta Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: foreignaffairs.gov.mt’dir. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For Malta
Consultation For Malta
Consultation For Malta
Previous
Next

2020 Vize Ücretleri

Malta 2020 vize ücreti, Malta Konsolosluğu tarafından belirlenmekte ve her yıl güncellenmektedir. Bu hizmet bedeline vize harç ücreti ve ek hizmet alımının fiyatları eklenmektedir. Bu kapsamda da kişinin isteğe bağlı olarak yararlanabileceği VIP hizmetlerin yanında ödemesi gereken vize başvuru ücretleri de bulunmaktadır.

 

Malta vize ücreti, Schengen vize ücretleri ile hemen hemen aynıdır. Fakat harç ücretleri kısa süreli Schengen vizesinden 15 Euro daha fazla talep edilmektedir.
Malta vize başvuru ücreti başvuru sırasında yatırılmaktadır. Yatırılan vize ücretinin iadesi mümkün değildir. Her vize başvuru ücreti vizenin türüne göre ve alınan ek hizmete göre değişir.

Malta 2020 Vize Ücretleri
Malta 2020 Vize Ücretleri

Bu nedenle de her ücret yalnızca bir vize için geçerlidir. İleri bir tarihe ertelenemez ve başkasına devredilemez bir durumdur.
Sizler de Malta 2020 vize ücreti fiyatlarından haberdar olmak amacı ile sitemizi ziyaret edebilir aynı zamanda Vize Ofisidanışmanlık hizmetini de talep edebilirsiniz. Bu sayede vize harç ücretleri, profesyonel danışmanlık hizmetleri ve vize prosedürleri konusunda uzman kişilerden yardım almanız mümkün olur.

Malta Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: foreignaffairs.gov.mt olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.