Malta Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

Malta konsolosluğu gaziantep adana

Malta Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, Malta Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Malta, Güney Avrupa’da, İtalya yarımadasının bitişiğinde yer alan ve İtalya’ya ait olan Sicilya’nın güneybatısında yer alan, oldukça küçük bir ülke. Nüfusu 500 bini bulmayan, buna rağmen hem Avrupa Birliği hem de Schengen üyelikleri bulunan Malta, Avrupa için oldukça stratejik bir konumda yer alıyor.

15. yüzyılda, Malta şövalyelerinin Kanuni Sultan Süleyman hükümdarlığındaki Akdeniz donanmasına, 100 yıldan sonra ilk yenilgisini tattıran hikayesi, Malta’yı bu sebeple Avrupa’nın önemli bir parçası haline getirmiş durumda.

Avrupa ile Afrika Kıtası’nın, Akdeniz’de bulunan merkezi olma özelliğini de barındıran Malta, bununla birlikte önemli şirket ve finans kuruluşlarının da vergi cenneti durumunda. Ayrıca Malta, eğitim ve turizm için de vazgeçilmez bir Avrupa ülkesi. Bu denli ilgi çekici bir ülkeye gitmek uğruna, Gaziantep’ten yola çıkmayı planlıyor ve başvurunuzu nerede yapacağınızı düşünüyorsanız, Malta Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep şubemize gelin, sizlere yardımcı olalım.

Malta Vize Başvuru Merkezi – Adana

Merkezi Gaziantep’te bulunan Vize Başvuru Merkezi ofisimiz, Gaziantep dışında da pek çok ilimizde hizmet veriyor. İlk örnek ise Adana, Malta Vize Başvuru Merkezi. Adana şubemizden gerçekleştirmek istediğiniz her türden vize başvurusunu gerçekleştirebilirken, söz konusu ülkeler arasında Malta’ya da vize alabilirsiniz.

Malta, en başında da belirttiğimiz gibi bir Avrupa Birliği ve Schengen Bölgesi üyesi. Bu üyelik, Malta’ya gitmek isteyen Türk Umumi Pasaport sahibi vatandaşlarına, Schengen vizesi almayı zorunlu kılıyor. Bu açıdan bakıldığında ise Adana’da bu hizmeti biz sağlıyor ve ihtiyacınız olan Schengen vizesini sizlere sağlayabiliyoruz. Malta vizesi almak istiyor ve Adana’da yaşıyorsanız, sizleri ofisimize bekliyoruz.

Malta Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Malta vizesi başvuruları kolay görünmesine karşın, bir o kadar da karmaşıktır. Hali hazırda her ülkenin kendine has vize başvuru sürecine sahip olması ile birlikte, bu başvurular için adım adım ilerlemek, hata yapma ihtimalini zayıflatır.

Sizlere hizmet sunduğumuz Hatay, Malta Vize Başvuru Merkezi, bu doğrultuda bilinçli ve uzman bir hizmet sunuyor. Alacağınız profesyonel danışmanlık hizmeti ile birlikte, adım adım ve hızlıca Malta vizesi hakkına kavuşabiliyorsunuz. Kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Seyahat planınızı irdeliyor
  • Seyahat sürenizi öğreniyor
  • Vize türünüzü belirliyor
  • Evrakları sizden bekliyor
  • Temin edilen evraklar ile başvuru sağlıyor
  • Konsolosluk randevunuzu ayarlıyor
  • Son aşamadaki vize işleminizi takip ediyor
  • Vizenizi tarafınıza yolluyor

Ve işlemlerinizi %99 oranda başarı ile sona erdiriyoruz.

Malta Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Erasmus adlı çoklu öğrenci değişim programını duymuşsunuzdur. Bu program ile Erasmus öğrenci değişim programına imza atmış dünya ülkeleri, birbirleri arasında öğrenci değişimi gerçekleştiren lise ve üniversitelerden öğrenci kabul ediyorlar.

Yalnızca Erasmus değil, hali hazırda var olan birçok öğrenci değişimi programı ile bu prosedür uygulanıyor. Prosedürlerin uygulanması için ise bazı ülkelere vize gereksinimi duyuluyor. Örneğin, Türkiye’den Azerbaycan’a öğrenci değişimi için giden bir öğrenci vizeye ihtiyaç duymazken, Malta seyahati ve öğrenimi için Malta vizesi ihtiyacı duyabiliyor.

Kahramanmaraş’ta yaşıyor ya da okuyorsanız, buradan gerçekleştirilecek olan bir başvuru ile öğrenci değişim programı adına Malta vizesi almak gibi bir işlemi yerine getirebilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezi olarak Kahramanmaraş şubemiz ile de hizmet veriyor ve yalnızca öğrenciler için değil, tüm vatandaşlarımıza bu desteği sağlıyoruz. Malta Vize Başvuru Merkezi, Kahramanmaraş şubesi bir telefon kadar yakınınızda.

Malta Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Mersin, Vize Başvuru Merkezi bulundurduğumuz ve Malta vizesi başvurularını gerçekleştirdiğimiz Akdeniz illerimizden bir başkası. Akdeniz’in sıcak kumları ile yetişmiş ve bu atmosfere yabancı olmayan vatandaşlarımız için bir başka Akdeniz noktası olan Valletta, daha doğrusu Malta vizesi almak konusuna eşlik ediyoruz.

Mersinli vatandaşlarımıza hizmet vermek adına, kendilerine bir başka şehre gitmeden ve başvuru sürecini evlerinden uzaklaşmadan tamamlamaları için Mersin’de bulunan Malta Vize Başvuru Merkezi ofisimize davet ediyoruz. Başvuru süreci başlatmak, hızlandırmak ve kolayca vize almak üzere ofislerimize uğramayı ihmal etmeyin.

Malta Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Malta vizesi edindiren ve vize başvuru süreci boyunca yanınızda olan şubelerimizden Şanlıurfa Malta Vize Başvuru Merkezi, sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına Güneydoğu Anadolu Bölgesi hizmetlerimize eşlik eden ofislerimizden birisi.

Güneydoğu’da Gaziantep’ten sonra en büyük ikinci ol olma sıfatını taşıyan Şanlıurfa’da yaşıyor ve Malta vizesi almak istiyorsanız, buyurun vize türünüzü tespit edelim ve gerekli çalışmalara başlayalım. Vize Başvuru Merkezi faaliyetlerimiz, Türkiye’nin 81 vilayetinde devam ediyor.

Malta Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

Malta Vize Açık mı?

Malta'ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarından Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamilleri vizeye tabi iken, Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahipleri 180 gün içerisinde vizeden muaftır. Malta Schengen ülkeleri arasında yer aldığı için Schengen vize kriterleri geçerlidir.

Malta Vizesi Almak Kolay mı?

Malta vizesi almak, Malta konsolosluğunun talep ettiği vize evraklarının eksiksiz ve hatasız bir şekilde sunulduğu takdirde zor değildir. Ancak başvuranın daha önceden vize reddi varsa ya da Malta vize dosyasını hatalı ve eksik evraklar ile hazırlıyorsa Malta vize reddi olabilmektedir.

Malta Vizesi İçin Nereye Başvurulur?

Malta Konsolosluğu uzun süreli Schengen D tipi vize başvuruları Malta Konsolosluğuna doğrudan yapılmalıdır. Malta'da 90 günden daha uzun süre kalmayı gerektirecek amaçlarla (eğitim, aile birleşimi, oturum, vb.) vize başvurusunda bulunan kişilerin başvuruları Malta Konsolosluğu tarafından doğrudan kabul edilmektedir. Kısa süreli vizelerde ise başvurular yetkili vize başvuru merkezleri üzerinden yapılmaktadır.